Polski Gaz S.A ul. Stawki 40, 01 - 040 Warszawa biuro@polskigaz.pl
Certyfikat
AEO
3 lokalizacje
PRZEŁADUNKOWE
Znajdź Przedstawiciela

O firmie

Certyfikat AEO

Posiadamy pozwolenie AEO, co potwierdza weryfikację przez Krajową Administrację Skarbową zgodności naszych działań i procedur z obowiązującym prawem.

Zasięg ogólnopolski

Nasze oddziały które posiadają status składów podatkowych, mieszczące się w Sosnowcu, Górze Kalwarii i Ugoszczy sprawiają, że dostarczamy gaz do klientów z całego kraju.

Znajdź przedstawiciela

Historia

W obecnych ramach organizacyjnych Polski Gaz S.A. funkcjonuje od roku 2001, od chwili konsolidacji spółki DEC-GAZ z kilkoma innymi, mniejszymi podmiotami.

W tym czasie niezwykle rozwinął się nasz terminal przeładunkowy w Sosnowcu – w tej chwili największy taki terminal w Europie Środkowo-Wschodniej, którego zdolność przeładunkowa sięga 1200 ton dziennie. Terminal Polski Gaz w Sosnowcu uzyskał status miejsca uznanego przez Urząd Celny w Dąbrowie Górniczej, co pozwala nam, jako nielicznym, na dokonywanie przeładunku gazu w tranzycie.

Zarząd

Paweł Bielski
Prezes Polski Gaz S.A

Członkowie Rady Nadzorczej

Arkadiusz Rumiński
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Marcin Marszałek
Członek Rady Nadzorczej

Andrey Yurkevich
Członek Rady Nadzorczej

Polski Gaz S.A

Nasze oddziały i rozlewnie dysponują nowoczesnym sprzętem obsługiwanym przez wykwalifikowanych fachowców. Dzięki temu dostarczamy produkt najwyższej jakości na dogodnych dla naszego klienta warunkach.