Polski Gaz S.A ul. Stawki 40, 01 - 040 Warszawa biuro@polskigaz.pl
Certyfikat
AEO
3 lokalizacje
PRZEŁADUNKOWE
Znajdź Przedstawiciela

FAQ

Czy Polski Gaz S.A. napełnia turystyczne butle gazowe?

W naszych oddziałach można napełnić zarówno butle turystyczne jak i większe, pod warunkiem, że są w dobrym stanie technicznym i mają ważne badania legalizacyjne. Butli niesprawnych nie przyjmujemy do wymiany. Butle jedenastokilogramowe można wymienić na pełne również na stacjach paliwowych obsługujących autogaz.

Jak można założyć zbiornik na gaz na swojej posiadłości?

Jeśli jeszcze nie mają Państwo własnego zbiornika na gaz, mogą Państwo wydzierżawić odpowiedni zbiornik od firmy Polski Gaz. Nasz handlowiec oszacuje, jaki rodzaj zbiornika Państwo potrzebują i pomoże we wszelkich procedurach związanych z posadowieniem zbiornika i instalacją. Żeby złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Czy można zamówić gaz do swojego zbiornika, czy trzeba mieć zbiornik Polskiego Gazu?

Dostarczamy gaz zarówno do zbiorników dzierżawionych od Polskiego Gazu, jak i do zbiorników własnych klienta. Żeby złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Jak można zostać dealerem butli Polskiego Gazu?

Wystarczy skontaktować się z właściwym Oddziałem lub Przedstawicielem Handlowym w celu nawiązania współpracy.

Jak najprościej zamówić gaz do zbiornika lub butle?

Najlepiej zamówienie składać bezpośrednio u Przedstawiciela Handlowego, we właściwym Oddziale lub wysłać do nas mail z prośbą o kontakt.

Jak zostać dealerem/agentem Polskiego Gazu?

Umowa agencyjna z Polski Gaz S.A. daje możliwość rozpoczęcia własnego biznesu bez ponoszenia kosztów związanych z wkładem własnym. Jeśli przyłączysz się do naszego zespołu jako Agent, zapewnimy Ci pełne wsparcie, szkolenie, towar, gwarancję jakości i bezpieczeństwa, a przede wszystkim możliwość współpracy z silną i rozpoznawalną na polskim rynku marką. Działanie Agenta daje poczucie bycia niezależnym i ogromną satysfakcję. Masz pytania, zadzwoń 22 330 59 00

Gdzie można kupić butle turystyczne 2 i 3kg?

Na wybranych stacjach LOTOSu.

Translate »