Infolinia
22 3305900
Strona główna
Oferta dla klientów detalicznych
Butle
Butle syfonowe do wózków widłowych

Czy wiesz, że...

LPG – (ang. Liquified Petroleum Gas) – wspólna nazwa mieszanin propanu i butanu (o różnych proporcjach). Używany jest jako gaz, lecz...

więcej ciekawostek >

Drukuj Butle syfonowe do wózków widłowych

Polski Gaz SA jest dostawcą energii dla wielu przedsiębiorstw. Nasze butle do wózków widłowych to najwyższej jakości paliwo w dobrej i stabilnej cenie dla Twojej firmy.

Oszczędzasz:
  • Wysokiej jakości paliwo oznacza niskie koszty eksploatacji i mniejsze zużycie silnika, co pozwala uniknąć przestojów w pracy wywołanych częstymi przeglądami i naprawami wózków.
  • Do magazynowania butli zapewniamy atestowane kontenery spełniające wszelkie wymogi BHP i PPOŻ. Nasz klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dzierżawą butli i kontenerów.
  • Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy płatności
Masz pełen komfort pracy:
  • Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji gwarantujemy terminowość dostaw i możliwość obsługi firm w całym kraju, niezależnie od lokalizacji.
  • Sam wybierasz optymalną formę składania zamówień (telefon, faks, email) i decydujesz o terminie dostawy, ustalając dogodny dla Twojej firmy harmonogram - my przyjeżdzamy na czas. Dostosujemy się do indywidualnych potrzeb w zakresie dostaw i obsługi naszego klienta.
  • Dostarczamy specjalne butle z zaworem syfonowym do poboru fazy płynnej paliwa. Butle z gazem zapewniają cichą pracę silnika i niski poziom drgań, a wysokojakościowe paliwo gwarantuje płynne działanie silników.
Obsługują Cię specjaliści:
  • Pracownicy Polskiego Gazu to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasz przedstawiciel handlowy dba nie tylko o punktualność i jakość dostaw, ale również służy swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Nasze oddziały i rozlewnie dysponują nowoczesnym sprzętem obsługiwanym przez wykwalifikowanych fachowców. Dzięki temu dostarczamy produkt najwyższej jakości na dogodnych dla naszego klienta warunkach.